Informacje Inwestycyjne

1. O inwestycji – GREEN VILLAGE LIBERTÓW

Osiedle jest położone w Libertowie, w pobliżu Krakowa. Dzięki swojemu wiejskiemu charakterowi inwestycja ta stanowi prawdziwą perełkę i nie lada konkurencję w porównaniu do zatłoczonych miejskich osiedli. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a także prawdziwą bliskość do łona natury.

Osiedle 16-stu jednorodzinnych domków w zabudowie bliźniaczej, położonych przy wspólnej drodze dojazdowej, plac zabaw dla dzieci i przepiękna zielona okolica zapewnią Tobie i Twojej rodzinie wspaniałe połączenie atrakcji wiejskiego życia z szybkim dostępem do wszystkich ważnych lokalizacji w Krakowie, jak i do miejsc, gdzie można aktywnie spędzać wolny czas.

Projekt został opracowany z najwyższą starannością, stwarza wrażenie nowoczesności i jest prawdziwie ‘gotowy na przyszłość’ dzięki wysokiej sprawności energetycznej. Światło dzienne, duża przestrzeń, prostota połączona z nowoczesnymi elementami i przemyślanymi udogodnieniami. Wszystko to składa się w znakomitą całość, stanowiącą świetne środowisko do życia wśród zielonego otoczenia.

2. Ponad stan, czyli czego nie zagwarantują Ci inni?

Wysoka jakość budynku jest dla nas priorytetem. Począwszy od materiałów budowlanych, gdzie system izolacji cegieł, dach i okna stanowią podstawę solidnej konstrukcji, której nasz współczynnik izolacji wynosi Lamba=0,31, co jest znacznie powyżej wymaganego standardu. Wszystkie krytyczne obszary, gdzie istotną rolę odgrywają mostki cieplne, izolacja, kondensacja i hydroizolacja przy fundamencie i na powierzchni dachu, skonstruowaliśmy z najwyższą starannością, używając materiałów zgodnie z najlepszymi praktykami i normami międzynarodowymi, a wykonanie całej pracy było nadzorowane przez naszego kierownika ds. jakości. Kiedy budynek jest gotowy, sprawdzamy te obszary kamerą termowizyjną w celu wyeliminowania słabych punktów.

Ustalając nasze standardy, nie skupiamy się na przeciętności. Budynki są domyślnie wyposażone dodatkowo w układy ogrzewania podłogowego we wszystkich pomieszczeniach oraz w układ wentylacji mechanicznej, który zapewnia warunki do dobrego samopoczucia i wspiera w walce z zanieczyszczonym powietrzem. Jest to doskonale rozwiązanie dla alergików i astmatyków. Ten układ, zainstalowany na szczycie dachu, dostarcza zawsze świeże powietrze do każdego pomieszczenia bez konieczności otwierania okna, które będzie wstępnie ogrzane przez rekuperator przy wykorzystaniu powietrza wylotowego i filtrowane przez filtr cząstkowy. Przyczynia się to przede wszystkim do oszczędności energii a tym samym kosztów, ale także poprawia jakość powietrza w domu bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz.

Dodatkowym atutem jest odkurzacz centralny dostępny w każdym pomieszczeniu, który zapewnia łatwą obsługę przy sprzątaniu. Wygodę zwiększa dodatkowo suszarka do ręczników zainstalowana w łazience i podłączona do układu grzewczego oraz elektrycznego. Poprowadzono także wstępną instalację do późniejszego przyłączenia układów klimatyzacji, co umożliwi Ci dopasowanie swoich potrzeb do warunków klimatycznych w najlepszym wydaniu.

 

3. Najlepszy wybór. Osiedle dla Ciebie.

Osiedle Green Village jest bezpiecznym i ekologicznym miejscem, w którym z przyjemnością będziesz przebywał i cieszył się jego urokami razem ze swoją rodziną. Droga dojazdowa jest oświetlona lampami LED o wysokiej wydajności na całej długości. Wjazd jest zamykany bramą sterowaną pilotem. Dla wszystkich budynków wyznaczono centralne miejsce na odpady przy wejściu na teren, które nie będzie przeszkadzać żadnemu z mieszkańców. W obrębie ogrodzenia osiedla znajduje się plac zabaw, umiejscowiony tam, gdzie jest najmniejszy ruch uliczny, aby zapewnić dzieciom największe bezpieczeństwo.