O firmie

ProReal Invest Sp. z o.o.

Firma ProReal Invest Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem, działającym od 2017 roku i zajmuje się projektowaniem oraz budową budynków mieszkalnych, przeznaczonych na sprzedaż.
Przedsiębiorstwo wyznacza nowe trendy w projektowaniu atrakcyjnych cenowo, luksusowych przestrzeni życiowych, tworząc solidne, autorskie budynki, które cechuje indywidualny styl, lecz wszystkie powstają w oparciu o najwyższe standardy i zrównoważony rozwój.
Zaczynając od wyboru lokalizacji, wybitni architekci opracowują atrakcyjny plan zagospodarowania przestrzeni, który wzbogaca miejscową panoramę oraz zawsze spełnia wszystkie lokalne normy i przepisy z zakresu budownictwa.
Nasza filozofia przejawia się w planowaniu budynków wraz z architekturą wnętrz, co pozwala zaprojektować trwałą, elastyczną i zrównoważoną przestrzeń życiową, dzięki wykorzystaniu całej dostępnej powierzchni w najlepszy sposób przez starannie wyselekcjonowanych, doświadczonych wykonawców.
Dzięki partnerstwom opartym na wzajemnym zaufaniu i wspólnych wartościach, tworzymy innowacyjne projekty, które spełniają potrzeby oraz przekraczają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie www.tdecgroup.pl